4/06/2012

Rezultate la Concursul Judeţean de Informatica, 2012

Nr. Crt.
Nume si prenume
Unitatea
Clasa
Profesor
Secţiunea
Clasament
1
Bândiul Miruna
CCE Câmpulung Mold
IV
Iacob Liliana
Word
III
2
Bozonc Alexandru
CCE Câmpulung Mold
VI
Iacob Liliana
PPT
III
3
Bozonc Daniel
CCE Câmpulung Mold
IV
Iacob Liliana
Word
II
4
Buhăianu Alexandru
CCE Câmpulung Mold
III
Iacob Liliana
Word
II
5
Iuşcă Mădălina
CCE Câmpulung Mold
IV
Iacob Liliana
Word
M
6
Labo Răzvan
CCE Câmpulung Mold
III
Iacob Liliana
Word
III
7
Loba Georgiana
CCE Câmpulung Mold
VI
Iacob Liliana
PPT

8
Popescu Emilian
CCE Câmpulung Mold
V
Iacob Liliana
PPT

9
Prunden Daria
CCE Câmpulung Mold
III
Iacob Liliana
Word
II
10
Ursachi Radu
CCE Câmpulung Mold
VII
Iacob Liliana
Excel
I
11
Zbranca Iulian
CCE Câmpulung Mold
VI
Iacob Liliana
PPT
M
12
Ailincăi Elena-Magdalena
CCE Fălticeni
III
Pînzaru Liviu
Word
M
13
Anistoroae Speranţa
CCE Fălticeni
V
Pînzaru Liviu
PPT

14
Baciu Adelina
CCE Fălticeni
II
Pînzaru Liviu
Word
M
15
Bocaneti Catalin
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT

16
Bosânceanu Ariana
CCE Fălticeni
II
Pînzaru Liviu
Word
II
17
Dumitriu Lavinia
CCE Fălticeni
V
Pînzaru Liviu
PPT

18
Ferariu  Melisa-Narcisa
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Word

19
Filip Vasile
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Word

20
Grădinaru Ştefan
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Word
I
21
Grădinaru Ştefan
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Programare
II
22
Hoarţă Laura
CCE Fălticeni
III
Pînzaru Liviu
Word
M
23
Moldovanu Vasilică
CCE Fălticeni
VI
Pînzaru Liviu
PPT

24
Movileanu Gabriel
CCE Fălticeni
VI
Pînzaru Liviu
PPT
M
25
Nistor Constantin
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Word
III
26
Nistor Maria
CCE Fălticeni
III
Pînzaru Liviu
Word
M
27
Stănică Cezar
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Word
III
28
Stănică Cezar
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Programare
III
29
Stoica Alexandru
CCE Fălticeni
IV
Pînzaru Liviu
Word
M
30
Tudor Mihai
CCE Fălticeni
VI
Pînzaru Liviu
PPT

31
Verdeş Alexandra
CCE Fălticeni
III
Pînzaru Liviu
Word
I
32
Crasi Narcis
CCE Gura Humorului
III
Danilov Iulia
Word
M
33
Damaschin Alexandra
CCE Gura Humorului
V
Danilov Iulia
PPT
III
34
Florea Adrian
CCE Gura Humorului
IV
Danilov Iulia
Word
II
35
Mateescu Claudia
CCE Gura Humorului
III
Danilov Iulia
PPT
I
36
Matei Sanziana
CCE Gura Humorului
III
Danilov Iulia
Word

37
Simiganovschi Tudor
CCE Gura Humorului
III
Danilov Iulia
PPT

38
Stroe Emanuel
CCE Gura Humorului
IV
Danilov Iulia
Word
II
39
Amăiestroaie Mădălina
CCE Rădăuţi
II
Toma Dorina
Word
II
40
Boghian Cosmin
CCE Rădăuţi
I
Toma Dorina
Word
III
41
Burlacu Flavius
CCE Rădăuţi
II
Toma Dorina
Word
III
42
Busuioc Liviu
CCE Rădăuţi
II
Toma Dorina
Word
II
43
Caunii Mihai Antonio
CCE Rădăuţi
I
Toma Dorina
Word
I
44
Dascalu Dumitru
CCE Rădăuţi
III
Toma Dorina
Word
III
45
Folec Răzvan
CCE Rădăuţi
I
Toma Dorina
Word
II
46
Goghie Ovidiu
CCE Rădăuţi
II
Toma Dorina
Word
M
47
Pahomi Sebastian
CCE Rădăuţi
I
Toma Dorina
Word
II
48
Prelipcean Iulian Cosmin
CCE Rădăuţi
I
Toma Dorina
Word
II
49
Albu Alexandru
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
PPT
II
50
Albu Alexandru
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
Programare
II
51
Alexiuc Dragoş
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT
M
52
Alexiuc Tudor
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT

53
Andrei Elena
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
III
55
Apetroaei Cătălina
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
I
56
Apetroaei Cătălina
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Programare
III
57
Arotăriţei Robert
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT
I
58
Arotăriţei Robert
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
Programare
II
59
Bivol Lucian
Palatul Copiilor Suceava
VI
Pînzaru Liviu
PPT

60
Bordiciuc Eduard
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT
M
61
Burac Matei
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Programare
I
62
Buzilă Miruna
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
M
63
Codină Sergiu
Palatul Copiilor Suceava
III
Pînzaru Liviu
PPT
M
64
Crăciun Pîţu George
Palatul Copiilor Suceava
II
Şoiman Ştefania
Word
I
65
Crăciun Pîţu George
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
PPT
III
66
Crăciun Pîţu George
Palatul Copiilor Suceava
II
Şoiman Ştefania
Programare
II
67
Crăciunescu  Bianca
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Word
M
68
Creţu Yasmina
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
Word
II
69
Cristinar Alexandru
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
PPT
I
70
Cuzenco Andrei Robert
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
Excel
I
71
Cuzenco Andrei Robert
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
Programare
I
72
Dăscăliţei Ciprian
Palatul Copiilor Suceava
VIII
Şoiman Ştefania
Programare
I
73
Enache Luana
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
I
74
Fica Marius
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
PPT
I
75
Fica Marius
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
Programare
III
76
Filip Andrei
Palatul Copiilor Suceava
VII
Şoiman Ştefania
Excel
II
77
Florea Alexandra Denisa
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
M
78
Găgilă Andreea
Palatul Copiilor Suceava
II
Pînzaru Liviu
Word
M
79
Huludeţ Flavius
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
III
80
Huludeţ Patrik
Palatul Copiilor Suceava
II
Şoiman Ştefania
Word
I
81
Huţu Ştefan
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
PPT
III
82
Huţu Ştefan
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
Programare
III
83
Jujan Tudor
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Word
II
84
Koczynscki Alfred
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
PPT
III
85
Lazăr Sabina
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
III
86
Luţac Ecaterina
Palatul Copiilor Suceava
VI
Pînzaru Liviu
Excel
III
87
Luţac George
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Word
II
88
Nechifor Robert
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
Excel
M
89
Nemţanu Tudor
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Word
I
90
Nemţanu Tudor
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
PPT
I
91
Onciu Constantin
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
Programare
II
92
Petracovici Tudor
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
PPT
I
93
Petracovici Tudor
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Programare
II
94
Popa Sebastian
Palatul Copiilor Suceava
V
Şoiman Ştefania
Programare
I
95
Pricopaş  Adelina
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT
M
96
Rotariu Paula
Palatul Copiilor Suceava
III
Pînzaru Liviu
Word
M
97
Rotaru George
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
M
98
Sălăgean Dragoş
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
PPT
M
99
Sălăgean Dragoş
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Programare
I
100
Slincu Andra Maria
Palatul Copiilor Suceava
II
Şoiman Ştefania
Programare
I
101
Spătaru Bogdan
Palatul Copiilor Suceava
V
Pînzaru Liviu
PPT
II
102
Şalgău Tibi
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
III
103
Şlincu Andra Maria
Palatul Copiilor Suceava
II
Şoiman Ştefania
Word
I
104
Şlincu Şerban Ştefan
Palatul Copiilor Suceava
VII
Şoiman Ştefania
Programare
I
105
Şopârlă Maria
Palatul Copiilor Suceava
IV
Pînzaru Liviu
Word
I
106
Ştefănescu Radu
Palatul Copiilor Suceava
VI
Şoiman Ştefania
Programare
I
107
Todosi Ioana
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
PPT
III
108
Ungureanu Rares
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania 
PPT
III
109
Ursache Sebastian
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
PPT
III
110
Ursache Sebastian
Palatul Copiilor Suceava
IV
Şoiman Ştefania
Programare
II
111
Ursaciuc Denis
Palatul Copiilor Suceava
III
Şoiman Ştefania
Word
III

















Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Concursul Naţional de Informatică "StartIT"

Aflat la a X-a ediție, cu participare națională, concursul își propune să valorifice performanțele elevilor privind programarea calculatoa...