9/20/2019

Repartitia pe grupe a elevilor inscrisi la cercul de informatica in anul scolar 2019-2020

Grupa 1                     Luni 13-15

Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Biciușcă Darius Dimitrie
2
4
2
Căilean David
2
1
3
Horduna Vlad Leonard
3
3
4
Marișcu Iasmina Elena
3
9
5
Marișcu Iustin Constantin
1
9
6
Muntianu Petru
2
5
7
Olar Răzvan Miahi
3
1
8
Olaru Mihai Valentin
1
9
9
Oroșanu Alexandru Theodor
2
11
10
Pintilei Mario Andrei
3
8
11
Rusu Alexandru Marian
3
Mihoveni
12
Tcaciuc Beatrice Ecaterina
1
Sf. Ioan
13
Teleag Teodor
3
1
14
Ungureanu Darius Andrei - 15
5
9



Grupa 2                     Luni 15-17

Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Andrei Eric
4
9
2
Ariciuc Raluca Deea Mateea
6
SM
3
Bertea Cezara
6
PR
4
Ciomag Robert
4
ME
5
Cojocariu Costin Gabriel
6
PR
6
Drăgoi Andrei
6
Bosanci
7
Dzen Constantina
4
9
8
Hulubeac Paul
3
3
9
Ignat Andrei
6
1
10
Popovici Madalina
6
Bosanci
11
Ungureanu Ioan Alexandru
59
12
Sofian Gruia Damian
4
ME
13
Spoială Marcu Rareș
6
Bosanci
14
Țibu Iustin
3
8

Grupa 3                     Marti 10 – 12

Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Beșa Matei Constantin
3
ME
2
Bratu Eduard
3
11
3
Buceschi Andrei
3
4
4
Ciubotariu David Serban
3
11
5
Colomischi Sașa Alexandru
4
10
6
Gemanaru Mioara
4
3
7
Herea Isidor
4
3
8
Holotă Tudor Matei
4
10
9
Iloaia Tudor Fabian
4
3
10
Negru Rareș Ștefan
4
Plăvălari
11
Nestor Simeon
2
Ipotești
12
Olariu Alessandro
4
Jean Bart
13
Sumanariu Ioana
3
11
14
Ursaciuc Andrei
3
4

Grupa 4                     Marți 13 – 15


Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Axinte Robert
3
3
2
Beșa Luca Ștefan
1
ME
3
Bucsă Ioana
4
ME
4
Cojocariu Rareș Matei
4
9
5
Doroftei Ștefan
4
1
6
Irimia David Nectarie
2
1
7
Lateș Florin
3
1
8
Miron Ioan
4
1
9
Mocanu Leia Maria
2
3
10
Nanu Muntean Mircea
3
1
11
Popescu Rareș Cristian
3
9
12
Sfichi Andrei
3
3
13
Timofte Chloe Alexandra
4
1
14
Ursu Alexandru
2
9

Grupa 5                     Miercuri 9 – 11

Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Aioanei Georgiana
6
10
2
Anton Ioana Cătălina
7
LA
3
Argatu Alexandru
7
3
4
Bilinschi Antonia Ștefana
6
10
5
Botușan Alexandra
6
10
6
Caziuc Matei Gabriel
5
10
7
Derscanu Bianca Ioana
9
SH
8
Dominte Ștefan
6
3
9
Draguțu Mădălina
7
LA
10
Iftime Ana
7
3
11
Irimia Andrei Cosmin
9
LA
12
Stremciuc Fabian
3
4
13
Țâlea Teodor Gabriel
4
10
14
Tamaș Cezara
6
10
15
Vargan Teodora
6
3

Grupa 6                     Joi 14 – 16

Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Andrișan Iustin Gabriel
5
9
2
Brahariu Ecaterina
6
Bosanci
3
Bruja Vlad Rareș
5
ME
4
Bujorean Antoniu
6
Bosanci
5
Carpiuc Duțuc Darius
5
6
6
Cojocaru Teodora Olimpia
5
4
7
CoșoreanuRăzvan
4
1
8
Doroftei Ștefan
4
1
9
Irima Călin Ștefan
5
LA
10
Neagu Cezar
6
SM
11
Perhinschi Teodor Florian
5
10
12
Romaș Eduard Matei
5
ME
13
Tamaș Matei
5
SM
14
Toma Olivia
5
9

Grupele 7 și 8 Vineri 13 - 15, 15 - 17

Numele si prenumele
Clasa
Scoala
1
Gherasim Sebastian
8
Homelife Academy
2
Chihulcă Claudia
7
Reuseni
3
Sahleanu Luca
7
PR
4
Dumitraș Codrin
5
9
5
Ivașcu Petra Maria
5
9
6
Coșoreanu Tudor
6
SM
7
Tomniuc Matei
6
SM
8
Rîșca Ioan
7
4
9
Timofte Constantin Alexandru
7
1
10
Miron Victor
7
4
11
Argatu Adrian
8
3
12
Hrițcu Cozmin
8
ME Dumbraveni
13
Nichitoi Andrei Florin
5
9
14
Apetrei Erin
5
3
15
Stanciu Iustin
5
3
16
Bîrleanu Emilia
5
4
17
Palade Andrei Răzvan
5

18
Stanciu Iustin
4
8
19
Macoveiciuc  Sabrina Giulia
5
SM
20
Ivan Andrei Cristian
5
ME
21
Gherman Stefan Alexandru
5
3
22
Micliuc Iustinian
4
8
23
Iftime Gabriel
5
3
24
Boișteanu Ioana Alexandra
10
SM
25
Tîmpescu Andreea Maria
12
CT AIC
26
Darabă Rebeca Ilinca
10
ME
27
Lazăr Tania Mihaela
10
SH
28
Cucinschi Emanuela
10
SH
29
Tofan Matei
5
10
30
Hănțescu Adrian
7
Zamostea
31
Avram Mihai
8
4


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

StartIT 2019

Concursul de programare și creativitate ” StartIT , ediția a XI-a se va desfășura la începutul lunii decembrie 2019. Competitia se organizea...